Przewozy biznesowe
Transport dla Firm
Gdańsk | Trójmiasto

Przewóz dla biznesu – Wyjazdy biznesowe

Oferujemy obsługę w zakresie przewozu osób podczas delegacji. Zapewniamy transport dla Państwa gości biznesowych, którzy przylatują lub przyjeżdżają do Gdańska, Sopotu lub Gdyni. Nasi kierowcy mogą również służyć przewozem po Trójmieście, tudzież Pomorzu i okolicach.

Zapewniamy również transport podczas wyjazdów Państwa pracowników, koleżanek i kolegów z pracy podczas wyjazdów na szkolenia. Jeżeli szkolenia wymagają tego, że uczestnicy muszą dojechać w różne oddalone od siebie lokalizacje, to zapewnimy im transport, żeby podczas przerwy w szkoleniach nie tracili czasu i sił na dalekie spacery, a mogli oni odpocząć wygodnie i bezpiecznie w naszych busach.

Wiemy, że cały rok wspólnej pracy zespołu nad projektami oraz bieżącymi obowiązkami wymaga też odpowiedniego odpoczynku. Dlatego też zapewnimy Państwu wygodny dojazd podczas biznesowego wyjazdu, wyjazdu integracyjnego oraz zadbamy o spokojny i komfortowy powrót, tak żeby cały ten czas był wykorzystany efektywnie na odpoczynek podczas całego wyjazdu.

Przewóz dla instytucji publicznych

Oferujemy kompleksowe usługi wynajmu busa z kierowcą dla instutucji publicznych, muzeów oraz urzędów.

Jeśli potrzebujecie Państwo pomocy w obsłudze transportowej publicznych wydarzeń- pomożemy z wielką przyjemnością!

Profesjonalne przewozy biznesowe to nasza specjalność

We współpracy z nami możecie Państwo zaplanować transport biznesowy, przewóz pracowników na transport pracowników na imprezy integracyjne oraz delegacje firmowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu we współpracy z firmami w świadczeniu przewozów biznesowych możemy zapewnić Państwu, komfort, bezpieczeństwo oraz punktualność.

Nasz elegancki bus w wersji VIP może przewieść do 23 pasażerów. Zawsze dbamy o porządek w naszych samochodach. W tle gra elegancka muzyka, ale jest również możliwość odtwarzania przez gości własnej muzyki z głośników w autobusie poprzez bluetooth. Jest również możliwość odtwarzania filmów z nośników USB.

Nasi kierowcy zawsze dbają o miłą i bezpieczną atmosferę podczas podróży. Zawsze schludnie ubrani i uśmiechnięci bez problemu rozmawiają w języku angielski. Na pewno pomogą w ułożeniu i wyciągnięciu bagaży.

Na życzenie klienta w busie na pasażerów może czekać na podróżnych woda oraz mały poczęstunek.

Współpraca biznesowa – Profesjonalny przewóz osób

Popbus Twój partner biznesowy

Potrzebują Państwo firmy, dzięki której przewóz partnerów biznesowych odbędzie się sprawnie, bezpiecznie i komfortowo? Wiemy, jak bezpieczny przewóz osób jest ważny, dlatego posiadamy wszystkie licencje i pozwolenia, dzięki którym możemy zapewnić najwyżej jakości usługi transportu osób.

Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze firmy transportowej  do współpracy biznesowej?

Przed wyborem firmy świadczącej usługi przewozu osób busem warto zwrócić uwagę na licencje oraz pozwolenia, które są niezbędne przy bezpiecznej współpracy biznesowej. W Popbus wszyscy nasi kierowcy posiadają niezbędne dokumenty świadczące o pełnym profesjonalizmie naszej firmy przewozowej.

Nasza oferta jest tworzona pod indywidualne potrzeby każdego klienta.

Jeżeli chcą Państwo otrzymać swoją ofertę, to prosimy o wiadomość na biuro@popbus.pl, lub zapraszamy do wypełnienia naszego formularza.

Popbus- wynajem busów osobowych z kierowcą to nasza specjalność!

Przewozy biznesowe
Transport dla firm

Strona pozycjnowana z pomocą FERRUM WEB